Wyroby gumowe

WYROBY GUMOWE

Wyroby gumowe należą do uszczelnień technicznych i są wykonane z różnego rodzaju kauczuku. W naszej ofercie znajdziesz płyty gumowe wykonane z kauczuku SBR, NBR, EPDM, NR-L, VMQ i FPM/VITON. Oprócz płyt gumowych w tej kategorii znajdziesz wyroby gumowe formowane, węże przemysłowe, pasy klinowe i uszczelniacze gumowe. Produkty dostępne są w standardowych parametrach oraz wykonywane zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Uszczelki gumowe wykorzystuje się w budownictwie, przemyśle i motoryzacji. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

 

Płyty gumowe

Z płyt gumowych powstają uszczelki i podkładki, które stosowane są przeważnie w maszynach oraz urządzeniach przemysłu. Proponujemy standardowe rozmiary w belach o szerokości 1200 mm i zakresie grubości od 1 do 20 mm. W zależności od użytego kauczuku stają się odporne na różne czynniki, m.in.: wysokie lub niskie temperatury, działanie roztworów kwasów lub zasad. Cechują się dobrą elastycznością lub własnościami dynamicznymi i zmęczeniowymi. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o parametrach płyt.

Dowiedz się więcej o płytach gumowych!

Węże przemysłowe

Proponujemy wyroby produkcji firmy Fagumit®: węże do wody i pary, do sprężonego powietrza, gazów, produktów ropopochodnych, motoryzacji, środków chemicznych, rolnicze, środków spożywczych oraz węże specjalnego przeznaczenia i PCW. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem.

 

Wyroby gumowe formowane

Wyroby są wykonywane na podstawie rysunku technicznego lub próbki określonej przez zleceniodawcę. W zależności od przeznaczenia mogą to być różnego rodzaju sznury, o-ringi, uszczelki, podkładki, odbojniki, itp.

Pasy klinowe

Posiadamy w sprzedaży pełną gamę pasów napędowych firmy Stomil Sanok. W cyklu produkcyjnym znajdują się pasy przeznaczone do pracy w napędach motoryzacyjnych, przemysłowych i rolniczych. Przykładowe produkty w naszym katalogu to: pasy motoryzacyjne, mikropasy i pasy klinowe wąskoprofilowe, klasyczne, szerokoprofilowe oraz zespolone.

Uszczelniacze gumowe

Pełen zakres uszczelniaczy technicznych hydrauliki siłowej czołowych firm krajowych i zagranicznych. W ofercie znajdują się: oringi, simmeringi, pierścienie zgarniające, oporowe i prowadzące oraz uszczelnienia obrotowe, tłokowe i tłoczyskowe.